Sunday, 13 Oct 2019

Czy w będąc w ciąży można uprawiać seks?

Czy w będąc w ciąży można uprawiać seks?

Czy w będąc w ciąży, można uprawiać seks? Tutaj zdania są mocno podzielone. Na pewno musimy w tym miejscu zaznaczyć, że trzeba mocno uważać i seks z głęboką penetracją nie jest wskazany. Jednakże oczywiście seks to nie tylko owa głęboka penetracja, ale znacznie więcej różnych możliwości doświadczenia czegoś wyjątkowego. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że w ciąży możemy mówić o zupełnie nowych doznaniach, jakich doświadcza partnerka, ponieważ jej gospodarka hormonalna w tym czasie jest nieco odmienna i tym samym można mówić o pewnych zmianach.

Seks w ciąży jest jak najbardziej wskazany, może pomóc się rozluźnić, może spowodować znaczące poprawienie samopoczucia, może spowodować, że będziemy po prostu bardziej zrelaksowani.

Seks w ciąży jest wskazany

Nie należy więc obawiać się o to, że poprzez ów seks w jakiś sposób zaszkodzimy rozwijającemu się dziecku, gdyż te obawy mogą być daleko przesadzone. Natomiast na pewno, jeśli mamy jakiekolwiek obawy, to możemy o nich porozmawiać z naszym lekarzem. Tenże krok z pewnością nas uspokoi i jednocześnie też pozwoli nam cieszyć się naprawdę bardzo udanym życiem seksualnym.

Na temat seksu w ciąży bardzo wiele powiedziano, bardzo wiele napisano i trzeba w sposób jasny zaznaczyć, że jest on nie tylko dopuszczalny, ale po prostu jest on wskazany i nie należy go bezwzględnie unikać w obawie, że w ten sposób możemy zrobić jakąkolwiek krzywdę naszemu dziecku. Musimy pamiętać o nim, musimy pamiętać o tym, aby być bardziej delikatnymi, ale to nie skłania nas do tego, aby z seksu w ciąży zrezygnować.

Polecamy: http://www.finkamagra.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *