Sunday, 13 Oct 2019

Naturalne sposoby na rozwiązywanie problemów z potencją

Naturalne sposoby na rozwiązywanie problemów z potencją

Przebieg diety, wycofanie złych nawyków, wdrożenie systematycznej aktywności fizycznej, spokój – domowych metod na potencję jest bardzo dużo. Będą bardzo pomocne przy założeniu, że mężczyzna zdecyduje się na regularne ich stosowanie. Coraz większa ilość mężczyzn boryka się z problemami z potencją, które zbagatelizowane potrafią doprowadzić do długotrwałego braku potencji. Umiarkowana i systematyczna aktywność fizyczna podniesie samoocenę i poprawi pewność siebie.

Korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy, poprawiając obieg krwi w części miednicy, co umożliwia osiągnięcie erekcji. Jest dużo domowych sposobów na poprawę potencji, które nie zmuszają mężczyzn do przyjmowania leków wydanych na receptę lub operacji chirurgicznych. Zdrowe i domowe sposoby na potencję są względnym rozwiązaniem dla mężczyzn, których problemy płyną ze szkodliwego trybu życia tym samym gorszego poczucia psychicznego, a nie schorzeń ogólnoustrojowych czy zmian opartych na starzeniach organizmu.

Najczęstsze źródła problemów z potencją u mężczyzn

Zaburzeniom erekcji sprzyjają najczęściej złe nawyki żywieniowe i używki. Niezdrowy tryb życia negatywnie wpływa na libido lub najgorszym wypadku powoduje jego całkowity brak.

Mężczyźni powinni uświadomić sobie, że negatywny wpływ na potencje mają również:

 • długotrwały stres
 • brak snu lub jego zaburzenia
 • używki
 • ciężka praca
 • brak jakiejkolwiek aktywności fizycznej

Wspomniane wcześniej obniżone libido a tym samym niska sprawność seksualna, nieleczone mogą utrzymywać się latami. Można temu zapobiec niewielkimi zmianami w stylu życia, co pozwoli uporać się z problemami już na samym początku wykrytych zaburzeń.

Kilka prostych sposobów na lepszy seks – zdrowe jedzenie, więcej snu, zamiast samochodu spacer lub rower.

Zmiany w diecie:

Typowe dla ludzi w dzisiejszych czasach jest jedzenie fast-foodów, które może i są smaczne, ale przez małą ilość witamin i składników mineralnych nie wpływają pozytywnie na organizm.

Wiedziałeś, że większość zaburzeń erekcji jest spowodowanych zmianami miażdżycowymi, które wywołane są przez dietę bogatą w tłuszcze zwierzęce?

Zmień nawyki i zamień złe tłuszcze na dobre, na produkty bogate w cynk, lecytynę, magnes, witaminę E i B6 oraz selen:

 • kakao, łosoś, awokado, pietruszka, seler, ananas, banan, sezam i przyprawy tj. chilli i imbir
 • na mężczyzn silnie działają jaja, warzywa strączkowe i miód

Aby wzmocnić erekcje wystarczy dodawać do potraw parę składników:

 • pestki dyni
 • korzeń żeń-szenia syberyjskiego
 • liść Damiana
 • migdały

Moc czekolady i wina – naturalne afrodyzjaki

Od wieków wino uważa się za lek na stres, ponieważ relaksuje i odpręża, ale również pobudza zmysły. Tym samym pozwala na pozbycie się codziennych problemów i skupieniu na wieczornych przyjemnościach.

Czekolada jest uważana za afrodyzjak prawdopodobnie przez teobrominę, której działanie podobne jest do kofeiny – zwiększa wydzielanie adrenaliny i serotoniny, które usuwają zmęczenie i poprawiają nastrój. Czekoladę z dużą ilością kakao najlepiej rozpuścić i konsumować w płynnej postaci, do której wystarczy dodać kardamon lub świeżą wanilię, która w Kamasutrze uważana jest za najsilniejszy afrodyzjak.

Jeżeli po całym artykule, nadal sądzisz, że jedynym wyjściem jest leczenie farmakologiczne, mamy kilka podpowiedzi.

Leczenie problemów związanych z erekcją to zazwyczaj długotrwały proces. Trzeba wykryć przyczynę odpowiedzialną za wystąpienie danych zaburzeń, dlatego zawsze konsultuj problemy z lekarzem, który wypisze odpowiednie leki. Leczenie polega na przyjmowaniu leków, które zawierają sildenafil, tadalafil i wardenafil, które mają za zadanie poprawę ukrwienia prącia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *